top of page

מסכמים את שנת 2021 עם הפנים לשנת 2022

2021 - השנה שהייתה - סיכום מנכ"לית

חברים יקרים,

שנת 2021 הסתיימה לה זה עתה, שנה שנייה בצל הקורונה, הווריאנטים שלה, בהתמודדות אישית ומקצועית מתמשכת על מקומנו, היועצים הארגוניים בעולם המצוי במערבולת בלתי פוסקת - הרוויה באי ודאות שהפכה לשגרה, וחייבה אותנו בפ.א.י להקדיש מאמצים לייצב פעילויות תחת איום המגפה, הסגרים והקשיים להיפגש פנים אל פנים.

השנה שמנו דגש על מימוש אחריותנו כלפי החברה האזרחית הן ע"י קשירת שיתופי פעולה אסטרטגייםעם גופים מובילים בה והן ע"י חיזוק יכולות הייעוץ וההתנדבות לסיוע לעמותות שנמצאות בקשיים ניהוליים.

מיקדנו מאמצים בייצוב מצבה הכספי של העמותה ונמצאים בתהליך גיבוש של מנגנונים להעלאת ההכנסההשוטפת לטובת מימון פעילויות שכיום לא מתאפשר לבצען.

והמשכנו בסיוע המתנדבים שלנו בהנהלה ובצוותים לקדם עשייה מיטיבה עבור חברי הקהילה על מנת לסייע, לחבר ולחזק מקצועית.

ולקראת סוף השנה, חווינו גם פרידה מחברים בהנהלה והצטרפות של חברים חדשים: נפרדנו מאורה היו"רית שהובילה את העמותה בשנתיים האחרונות ואת כניסתם של גדי ויובל - יו"רים משותפים; נפרדנו מגלית, אמירה, אורי, בעז, נעמה ודודי ובמקומם הצטרפו אבשלום, מתן, אריאלה ואיריס.

בהתבוננות מסכמת על שנת 2021, שמחה לשתף אתכם במה שעשינו:

  • מפגשי למידה, קורס ומפגשי קהילה: 15 מפגשי למידה - וובינרים; 8 מפגשים - 'מהישרדות לצמיחה -    ההזדמנות הבלתי רגילה של הנורמלי החדש' מתוכם 5 מפגשים על 'קולו של הלקוח'; סדרה בת 3 מפגשים:   'פילופרקטיקה - מפילוסופיה לפרקטיקה'; קורס ניהול קהילות דיגיטליות בארגונית ליועצים ופאנל מנהלי    קהילות; 4 מפגשי קהילה: 'מפגש קהילה קייצי - הייעוץ הארגוני בין גלי הקורונה', 'ערב לזכרו של גיורא איילון  ז"ל', 'עמיתים כותבים - ספרים של חברי הקהילה'; ו'אתגרים ותהליכים אישיים, חברתיים וכלכליים בחברה    מזדקנת'. 

  • קבוצות העמיתים: השנה נפגשו חברים ב- 8 קבוצות עמיתים: עמק יזרעאל, אורנים, נתניה, תל אביב,    מודיעין, ירושלים, באר טוביה ובאר שבע.

  • פעילות בחברה האזרחית - לראשונה התגייסנו לפעילות מחוץ לקהילה, לסיוע לעמותות: מפגש להשקת     הפעילות, הצטרפות למנהיגות אזרחית - ארגון הגג של העמותות בישראל ובניית שיתוף פעולה עם מנהיגות אזרחית, שתיל, מתן בשביל הקהילה, תארא וקרן-שמש; סדרה בת 4 מפגשי הכשרה - 'סוגיות יישומיות בייעוץ  ובפיתוח ארגוני במגזר השלישי'; 21 יועצים מתנדבים השתלבו בסיוע לעמותות; הוקמה קבוצת עמיתים ייעודית להתייעצות וללמידה  עבור המתנדבים בעמותות; כנס בנושא הערכת אימפקט של עמותות.

לסיכום

שנת 2021 הייתה שנה עתירת פעילות - פעילות שלא הייתה מתאפשרת ויוצאת אל הפועל ללא העשייה המבורכת שלכם החברים המתנדבים בהנהלה, בצוותים ובקבוצות - בהובלה, בבנייה ובביצוע. תודה ענקית לכל אחת ואחד מכם על תורמתכם למען הקהילה!

ולסיום... מעט על מה שמצפה לנו בשנת 2022:קידום והבשלה של פעילות שהחלה בשנה החולפת: הכנס השנתי של הקהילה בסוף חודש מאי - במפגש פנים אל פנים; וחזרה כחברים בלהב - ארגון העצמאים בישראל, על מנת להנות מהשתייכות לגוף העצמאים הגדול בישראל ומההטבות שהוא מעניק לחברי הגופים החברים בו.וגם תכניות חדשות לפיתוח מקצועי, הרחבת הפעילות בקבוצות העמיתים, הרחבת הצעת הערך לקהילת החברים, טיוב אתר הקהילה, תכניות ייעודיות ליועצים הצעירים, הרחבת הפעילות בחברה האזרחית,  ועוד... בצד חיזוק התשתית  הכלכלית של העמותה, כך שיתאפשר לנו לתמוך ולהרחיב את העשייה למען החברים.

מאחלת שנה אזרחית טובה ובריאה לכם ולבני ביתכם ושפע התפתחות ועשייה מקצועיות! 

יוליה

Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
bottom of page